GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 15507295
nr 1550 7295
Fat
Kina, Blåvitt Kompaniporslin. Diameter: 28 cm
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:54:58
300 kr
Fat
Kondition: slitage, nagg
nr 1550 7295
Fat
Kondition: slitage, nagg
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 3 juli 2023 |